0 0
Read Time:13 Second

Fillon etapa e kapionatit kombetare Suhareka Open e cila mbahet ne Korishe te Suharekes mbahet ne datat 24-26 Shtatore 20121,kjo etape edhe edhe nje gare e hapur .! Ekipi i Fly Dardanise perbehet nga Fadil Gerguri,Hetem Matoshi,Gjengiz Tabanqe dhe Rinor Nishevci!.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »