Kampionati kombëtar :Shqiponjë Bicaj vendin e tretë!

0 0
Read Time:18 Second

Shqiponjë Bicaj nga Klubi Fly Dardania e zënë vendin e tretë të kësaj gare e cila u mbajt në Suharekë , në kuadër të kampionatit Kombëtarë !
Jemi krenarë dhe shumë na pëlqen të ndajmë suksesin e sajë,sot në etapën e kampionatit kombëtarë Festari Open Suharekë. Por ky sukses është vërtet i veçantë dhe meriton të ndahet.
Shqiponja vendi i tretë.!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Translate »