Ka filluar java e aeronautikes te organizuar nga Shqiponjat e Kastriotit.!

0 0
Read Time:16 Second

Ne Kastriot (Obiliq) ka filluar sot java e Aeronautikes te organizuar nga Shqiponjat e Kastriotit ,me fluturimin e paramotoreve ,kjo gare nisi garen treditore ,kampioni i pare eshte Hizdri Gubetini..

Sonte nga ora 17.00 fillon dhe gara me drone.

Neser dhe pas neser gara e precizionit ne kuader te kampionatit kombetare!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »