Ditët e Aeronautikës në Prishtinë!

0 0
Read Time:14 Second

Prishtinë 15 Prill 2022!

Mbahet gara e hapur Ditët e Aeronautikës në Prishtinë! Gara fillon me 24.06.2022 dhe mbaron me 26.06.2022 .Gara do të bëhet në dy diciplina me dronë dhe paragllajdë!Gara ka karakterin e kampionatit Kosovarë dhe është garë e hapur!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »