Ushtrime të rregullta!

0 0
Read Time:12 Second

Ekipa e Fly Dardardanisë qdo ditë me ushtrime të rregullta.Këto ditë neve na u ka bashkangjitë edhe Kosovare Leskovci nga Aeroklubi Prishtina (në ushtrime).Gjithashtu në klub kemi pru edhe pilotë të rinjë Kaltrina Shalën dhe Besart Kasumaj.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »