Fluturime tandem!

0 0
Read Time:32 Second

Paragliding” Fly dardania” është klub Aeronautike lider në Kosovë për fluturime dyshe. Pilotët tanë me shumë eksperiencë dhe të kualifikuar i japin çdo njeriu,që ka ëndërr fluturimin shans për të sfiduar veten e tyre dhe për të zgjeruar horizontet e saj falë një përvojë unike në natyrë. Verë dhe dimër, në ujë, në dëborë, në ajër ose në tokë: Lokacioni unik i Fly Dardania në qendër të Alpeve Kosovare na jep akses në vendet më të mira të natyrës Kosovare,Shqipëri dhe Evropë. Ne jemi nje grup, bukurite e natyres dhe jemi të lumtur të ndajmë me ju dashurinë tonë për natyrën dhe pasionin për aventura.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »