Tandem fluturime!

0 0
Read Time:33 Second

Për të gjithë ju që nuk ju mungon kreativiteti dhe ndjenja e aventurës, një fluturim me paragllajdëë është mundësia e duhur për të bërë një dhuratë dhe për të përjetuar një eksperiencë të paharrueshme!

Duke telefonuar një nga numrat e listuar më poshtë, është e mundur të siguroni një vend me ekipin tonë të pilotëve më të mirë këtë javë dhe të ndjeni sharmin e një perspektive krejtësisht të re!

Mënyra më e shpejtë për të na kontaktuar është në numrat e mëposhtëm të telefonit:

044 140 918

049 856 598

ose për më shumë info në www.flydardania.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »