“Kupa e Prishtinës”

0 0
Read Time:28 Second

Në kuadër të ligës ekipore të Kosovës ,dhe muajit të qlirimit të Kosovës dhe në kuader të aktiviteteve sportive për ditën e çlirimit të Prishtinës organizojnë garën në paragllajdizëm “Kupa e Prishtinës” dhe në bazë të plan programit të Federates Aeronautike të Kosovës.garë e hapur dhe ligën ekipore të Paragllajdizmit.në Kosovë.!

Klubi jonë këto ditë ka marë bekimin nga Federata Aeronautike e Kosovës për organizimin e kësaj gare,njëherit garohet në ate individuale dhe ekipore.

Kjo garë do të mbahet në Badovc gjithëhere sipas kushteve atmosferike me datën 23.06.2024.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »