“SMART SIGNAL SIGNS ” përsëri mbështet klubin Prishtinas

0 0
Read Time:58 Second

Kompania SMART SIGNAL SIGNS edhe një vitë sponsor i Klubit të Aeronautikës Fly Dardania.

“ SMART SIGNAL SIGNS me seli në Fushë Kosovë ka një traditë të gjatë në Kosovë. Nën sloganin “ndërtimi i së ardhmes, dhe ruajtja e traditës” ne operojmë me sukses në tregun vendas por kryesisht prodhimet tona barten jashtë shtetit Kosovarë për më shumë  dekada.

Si kompani e përgjegjshme shoqërore, ne besojmë se sporti është  themel i traditës sonë si dhe të së ardhmes, prandaj kemi mbështetur Klubin e Aeronautikës Fly Dardania vitin e kaluar, të cilin e kemi njohur si një histori e shëndetshme sportive në një qytet  siq është Prishtina,prandaj do ta mbështesim edhe kët vitë. Besojmë se bashkëpunimi ynë do të kontribuojë për rezultate edhe më të mira të Klubit të Aeronautikës Fly Dardania, Ne e dimë që sportistët janë ambasadorët më të mirë dhe jemi krenarë që ata na bëjnë krenarë. Jemi të sigurt se me këtë iniciativë, e cila do të jetë shembulli I mire në kosovë, do të dërgojmë një tjetër histori të bukur nga Prishtina jonë, se si i japim dashuri klubit tonë.”.Tha Asdren Osmani pronar I Kompanise.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »