Rinori dhe Gjengizi anetare te rinje te klubit!

0 0
Read Time:11 Second

Dy sportiste te njohur te Hikingut nga Prishtina i bashkangjiten Klubit Aeronautik Fly Dardania,ata sot kane filluar pergaditjet e para per fluturim.

Ne emer te klubit i urojme mire se ardhje dhe suksese ne fluturim.!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »