Për një ambient më të mirë!

0 0
Read Time:37 Second
Një projekt më shumë, një lumturi më shumë, një emocion më shumë .!
Projekti ynë i titulluar “Perspektiva e Zogut nga Balkan Clean Sky (BPBCS)” është një nga fituesit e granteve në konkursin mes 207 ideve të tjera të shkëlqyera.
Qëllimi kryesor i projektit është promovimi dhe brendimi i sportit gliding dhe rritja e interesit të të rinjve për sportin.
Në kuadër të projektit, skyraiders Prilep Fly Dardania Prishtinë, Kosovë; Aero club Nasa krila Paracin, Serbi dhe Center for innovation and development Inos do të organizojnë kampin tre ditor me gliding në aeroportin Sportiv në Malo Konjari.
Qëndroni të sintonizuar për shumë adrenalinë, emocion dhe fytyra të lumtura.
Projekti financohet nga Western Balkans Fund
http://westernbalkansfund.org/
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »