FLUTURONI ME NE!

0 0
Read Time:1 Minute, 7 Second

Fluturoni me ne!Ndjeni lirinë e plotë, fuqinë dhe bukurinë e natyrës, pa turma dhe zhurmë, harroni shqetësimet dhe ndryshoni perspektivën tuaj – shikojeni botën nga një kënd tjetër,ate që do t’ju marrë frymën. Paragliding është një sport që do t’ju ofrojë një përvojë fluturimi, një mënyrë të sigurt dhe të lehtë për të realizuar ëndrrën tuaj të fluturimit.Së bashku me pilotin, lart në qiell, nën re, do të ndjeni pse thuhet se paragliding është mënyra më efikase dhe më e mirë për të:

1. Përjetoni përvojën më të afërt me zogjtë fluturues, një ndjenjë lirie të plotë.!

2. Për të hequr qafe stresin.!

3. Ndjeni dozën e duhur të adrenalinës.!

4. Ndjeni se çfarë do të thotë të lidhesh me natyrën.!

5. Ndjeni një dimension tjetër të realitetit.!

Ne kemi zgjedhur vendet më të mira në Kosovën tonë të bukur për të fluturuar – Istogun,Prizrenin,Suharekën.Podujevën , terene të cilat ofrojnë një pamje të pabesueshme të hapësirës madhështore të natyrës tonë.Nuk është parashutë dhe as nuk do të hidhemi nga aeroplani. Me një ritëm gradual të vrapit dhe ngjitjes, keni kohë të mjaftueshme për tu mësuar me mjedisin e ri, lërini përshtypjet dhe eksitimin tuaj t’ju mbingarkojnë. Dhe pastaj, në lartësinë e dëshiruar, vjen pjesa më e bukur – momenti kur kënaqesh plotësisht në kënaqësi, bukurinë e natyrës, një aventurë të pabesueshme.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »