Ekipi i vajzave në Kaqanoll

0 0
Read Time:16 Second

Për herë të parë ekipi i vajzave,të Fly Dardanisë ..Endrina,Shqiponja dhe Mimoza bënë fluturime të bukura në Kaqanoll të Podujevës.Nën dirigjimin e Instruktorit Fadil me ndihmën e pilotit të vjetër të klubit Hetem Matoshit,në kodrat e Kaqandollit u bënë fluturime të bukura.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »