Provoni dhe ju fluturimin dyshe!

0 0
Read Time:1 Minute, 16 Second

Paragliding” Fly dardania” është klub Aeronautike lider në Kosovë për fluturime dyshe. Pilotët tanë me shumë eksperiencë dhe të kualifikuar i japin çdo njeriu,që ka ëndërr fluturimin shans për të sfiduar veten e tyre dhe për të zgjeruar horizontet e saj falë një përvojë unike në natyrë. Verë dhe dimër, në ujë, në dëborë, në ajër ose në tokë: Lokacioni unik i Fly Dardania në qendër të Alpeve Kosovare na jep akses në vendet më të mira të natyrës Kosovare,Shqipëri dhe Evropë. Ne jemi nje grup, bukurite e natyres dhe jemi të lumtur të ndajmë me ju dashurinë tonë për natyrën dhe pasionin për aventura.

Pë të prekur qiellin mjafton vetëm të kontaktoni “Fly Dardania” me postë elektronike: info@flydardania.com.kosovaparagliding@gmail.com kaloti@hotmail.com, SMS apo telefonatë në numrin 044-140-918 ose 049 856 598 e të prenotoni një fluturim dyshe ose të kërkoni informacione më të hollësishme.

Aventurë,adrenalinë dhe liri.Tri fjalë me të cilat do ta përshkruaja një fluturim me një paragllajd. Kur je në 800 metra mbi tokë, gjithçka disi duket krejtësisht më e gjatë,me e bukur sikur merr një dimension krejt tjetër në sytë e tu. Një përvojë e pazakontë që mendoj se duhet ta keni, veçanërisht nëse jeni një marramendës adrenaline si unë.!Ndjeni lirinë e plotë, fuqinë dhe bukurinë e natyrës, pa ndotje dhe zhurmë, harroni shqetësimet dhe ndryshoni perspektivën tuaj – shikoni botën nga një kënd tjeter që do t’ju lë pa frymë.Provoni ëndrrën tuaj të fluturimit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »